10/09/2012 12:08:52

Paziņojums par autortiesībām

Šajā dokumentā sniegtā informācija ir “tāda, kāda tā ir”. Šajā dokumentā sniegtā informācija un uzskati, tostarp URL (vienots resursu vietrādis) un citas atsauces uz interneta vietnēm, var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma. Šis dokuments jums nesniedz juridiskas tiesības uz jebkādu intelektuālo īpašumu nevienā no Microsoft produktiem. Dokumentu varat kopēt un izmantot iekšējiem atsauces nolūkiem.

© 2012 Microsoft. Visas tiesības saglabātas.

PowerPivot un Microsoft SharePoint ir Microsoft uzņēmumu grupas preču zīmes. Visas pārējās preču zīmes ir to attiecīgo īpašnieku īpašums.

Fons

Programmatūrai SharePoint 2013 paredzētais līdzeklis SQL Server 2012 PowerPivot nodrošina uzlabotu PowerPivot funkciju un līdzekļu pieejamību SharePoint 2013 fermās. Ir pieejamas tādas funkcijas kā darbgrāmatu iestatīšana par datu avotu un ieplānota datu atjaunināšana.

Programmatūrai SharePoint 2013 paredzētais līdzeklis PowerPivot ir Microsoft Windows Installer pakotne (SpPowerpivot.msi), kas nodrošina analīzes pakalpojumu klienta bibliotēku izvietošanu un programmatūrai SharePoint 2013 paredzētā līdzekļa PowerPivot instalācijas failu kopēšanu datorā. Instalēšanas programma nenodrošina SharePoint līdzekļu izvietošanu vai konfigurēšanu. Pēc noklusējuma tiek instalēti tālāk norādītie līdzekļi.

 • Programmatūrai SharePoint 2013 paredzētais līdzeklis PowerPivot. Šajā līdzeklī ir iekļauts PowerPivot tīmekļa pakalpojums, kas nodrošina saskarni starp SharePoint priekšgala serveriem un PowerPivot sistēmas pakalpojumu SharePoint lietojumprogrammu serveriem.

 • Microsoft OLE DB nodrošinātājs analīzes pakalpojumiem (MSOLAP).

 • ADOMD.NET datu nodrošinātājs.

 • SQL Server 2012 Analysis Management Objects.

 

Trīs no failiem, kas tiek kopēti cietajā diskā, palaižot .MSI pakotni, ir SharePoint risinājumu faili. Viena risinājuma faila tvērums ir platformas līmenis, bet otra faila tvērums ir vietņu kolekcijas līmenis. Faili PowerPivotFarmSolution.wsp, PowerPivotFarm14Solution.wsp un PowerPivotWebApplicationSolution.wsp tiek kopēti tālāk norādītajā mapē.

C:\Program Files\Microsoft SQL Server\110\Tools\PowerPivotTools\SPAddinConfiguration\Resources

Prasības un priekšnosacījumi

 • Microsoft SharePoint Server 2013.

 • Saskaņā ar SharePoint produktu un tehnoloģiju prasībām ir pieejama tikai pievienojumprogrammas 64 bitu versija.

 • SQL Server 2012 analīzes pakalpojumu (SSAS) serveris SharePoint režīmā. Excel pakalpojumos šis serveris tiks lietots kā PowerPivot serveris. Analīzes pakalpojumus var darbināt lokālajā vai attālajā datorā.

 • Lai instalētu programmatūrai SharePoint 2013 paredzēto līdzekli SharePoint 2013, pašreizējam lietotājam ir jābūt datora administratoram un SharePoint Farm administratoru grupas biedram.

 • Papildinformāciju par programmatūrai SharePoint paredzētā līdzekļa PowerPivot prasībām un priekšnosacījumiem skatiet šeit: Aparatūras un programmatūras prasības (PowerPivot programmatūrai SharePoint) (http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=247828).

Programmatūrai SharePoint paredzētā līdzekļa PowerPivot instalēšana

Instalēšanas pakotnē SpPowerpivot.msi tiek atbalstīts gan grafiskais lietotāja interfeiss, gan komandrindas instalēšanas režīms. Neatkarīgi no instalēšanas metodes .msi pakotne ir jāsaskaņo ar administratora atļaujām.

Lai instalētu komandrindas režīmā, ar papildu atļaujām atveriet komandu uzvedni un pēc tam palaidiet pakotni SpPowerPivot.msi. Piemēram:

Msiexec.exe /i SpPowerPivot.msi.

 

Piezīme

Ja, veicot kluso komandrindas instalēšanu, tiek izmantots slēdzis /q, netiek parādīts lietotāja licences līgums. Neatkarīgi no instalēšanas metodes šīs programmatūras lietošanu nosaka licences līgums, un jūs esat atbildīgs par licences līguma ievērošanu.

Risinājuma izvietošana

Pēc .msi pakotnes instalēšanas palaidiet programmatūrai SharePoint 2013 paredzētā līdzekļa PowerPivot konfigurēšanas rīku, lai konfigurētu un izvietotu risinājumus SharePoint fermā.

Lai startētu konfigurēšanas rīku, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet sadaļu Sākt, Visas programmas.

 2. Noklikšķiniet uz Microsoft SQL Server 2012.

 3. Noklikšķiniet uz Konfigurēšanas rīki.

 4. Noklikšķiniet uz Programmatūrai SharePoint 2013 paredzēta līdzekļa PowerPivot konfigurēšana.

Papildinformāciju par konfigurēšanas rīku skatiet šeit: Programmatūrai SharePoint 2013 paredzētā līdzekļa PowerPivot konfigurēšanas rīks (http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=2484155).

Palīdzība saistībā ar instalēšanu un konfigurēšanu

Jaunākā informācija par produktu ir pieejama informācijā par laidienu.

Informācijā par laidienu ir iekļauta papildinformācija par produkta darbību, kas attiecas tikai uz šo laidienu vai nav iekļauta šajā Books Online laidienā. Informācija par laidienu ir pieejama šeit: Informācijas par laidienu lapa (http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=24838).