09.10.2012 12:08:52

Autoriõiguse teatis

Selles dokumendis on teave olemasoleval kujul. Dokumendis sisalduv teave ja tehtud avaldused, sh URL-id ja muud interneti veebisaitide viited, võivad ette teatamata muutuda. Dokument ei anna õigusi ühelegi Microsofti toote intellektuaalomandile. Seda dokumenti võib kopeerida ja kasutada sisetoiminguteks ning viitena.

© 2012 Microsoft. Kõik õigused on reserveeritud.

PowerPivot ja Microsoft SharePoint on Microsofti kontserni kaubamärgid. Kõik muud kaubamärgid kuuluvad nende omanikele.

Taust

SQL Server 2012 PowerPivot for SharePoint 2013 pakub SharePoint 2013 serveripargile täiendatud PowerPivoti funktsioone ja kasutusvõimalusi. Nende funktsioonide hulgas on võimalus kasutada töövihikuid andmeallikana ja ajastatud andmete värskendamise võimalus.

PowerPivot for SharePoint 2013 on Microsoft Windowsi installipakett (SpPowerpivot.msi), milles kasutatakse Analysis Services teeke ja mis kopeerib arvutisse PowerPivot for SharePoint 2013 installifailid. Installirakenduses ei kasutata ega seadistata SharePointi funktsioone. Vaikimisi installitakse järgmised funktsioonid.

 • PowerPivot for SharePoint 2013. Selles funktsioonis on PowerPivoti veebiteenus, mis annab SharePointi rakendusserverite PowerPivoti süsteemiteenusele SharePointi eesserverite liidese.

 • Microsoft OLE DB analüüsiteenuste pakkuja (MSOLAP).

 • ADOMD.NET andmepakkuja.

 • SQL Server 2012 analüüsihaldusobjektid.

 

Kolm MSI-rakendusega kõvakettale kopeeritavatest failidest on SharePointi lahendusefailid. Ühe lahendusefaili funktsioonid on serveripargi tasandil ja teise faili funktsioonid on saidikogumi tasandil. Failid PowerPivotFarmSolution.wsp, PowerPivotFarm14Solution.wsp ja PowerPivotWebApplicationSolution.wsp kopeeritakse järgmisesse kausta:

C:\Program Files\Microsoft SQL Server\110\Tools\PowerPivotTools\SPAddinConfiguration\Resources

Nõudmised ja eeltingimused

 • Microsoft SharePoint Server 2013.

 • Lisandmoodul on saadaval ainult 64-bitise versioonina, mis on SharePointi toodete ja tehnoloogiate nõue.

 • SQL Server 2012 analüüsiteenuste (SSAS) server SharePointi režiimis. Exceli teenused kasutavad serverit PowerPivoti serverina. Analüüsiteenuseid saab käitada kohalikus või kaugarvutis.

 • PowerPivot for SharePoint 2013 installimiseks peab kasutaja olema arvuti administraator ja SharePointi serveripargi administraatoriterühma liige.

 • PowerPivot for SharePointi nõuete ja eeltingimuste kohta saate lisateavet veebisaidilt Nõutud riist- ja tarkvara (PowerPivot for SharePoint) (http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=247828).

PowerPivot for SharePointi installimine

SpPowerpivot.msi saab installida nii graafilise kasutajaliidese abil kui ka käsurealt. Mõlema installimismeetodi puhul peate käivitama msi-faili administraatoriõigustega.

Käsurealt installides avage käsuviip suurendatud õigustega ja seejärel käivitage fail SpPowerPivot.msi. Näide.

Msiexec.exe /i SpPowerPivot.msi.

 

Märkus

Kui kasutate vaikseks käsurealt installimiseks parameetrit /q, siis ei kuvata lõppkasutaja litsentsilepingut. Installimeetodist sõltumata reguleerib selle tarkvara kasutamist litsentsileping ja teie vastutate litsentsilepingu täitmise eest.

Lahenduse rakendamine

Msi-faili installimise järel käivitage PowerPivot for SharePoint 2013 konfigureerimistööriist, et lahendused SharePointi serveripargis konfigureerida ja kasutusele võtta.

Konfigureerimistööriista käivitamine

 1. Klõpsake nuppu Start ja käsku All Programs (Kõik programmid).

 2. Klõpsake käsku Microsoft SQL Server 2012.

 3. Klõpsake käsku Configuration Tools (Konfigureerimistööriistad).

 4. Klõpsake käsku PowerPivot for SharePoint 2013 Configuration (PowerPivot for SharePoint 2013 konfigureerimine).

Konfigureerimistööriista kohta saate lisateavet veebisaidilt PowerPivot for SharePoint 2013 konfigureerimistööriist (http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=248415).

Installimis- ja konfigureerimisabi

Uusimat tooteteavet saate väljalaskemärkmetest

Väljalaskemärkmetes on lisateave toote toimimise kohta, mis kehtib vaid sellele väljalaskele või mis pole toodud selle väljalaske võrguraamatus. Väljalaskemärkmed leiate veebisaidilt Väljalaskemärkmete leht (http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=248389).